Multimediálne rozvody

  • Satelitné rozvody
  • TV rozvody
  • Internetové rozvody
  • Ethernetové rozvody
  • Kamerové rozvody

Satelitné a TV rozvody

Existuje veľké množstvo variant anténnej a satelitnej techniky podľa rôznych technických riešení a vhodnosti ich aplikácie pre rôznych zákazníkov.

satelitMomentálne je na výber viacej satelitných prevádzkovateľov ako sú Sky LinkFree satDIGITVMagio alebo pozemné DVBT resp. PLUSTELKA.

Všetky tieto riešenia Vám vieme ponúknuť, vhodne skombinovať a nainštalovať.

Satelitná technika umožňuje príjem vysokokvalitného digitálneho signálu pre sledovanie televíznych a rozhlasových staníc z vysielania geostacionárnych družíc.

Podobné a lacnejšie riešenie je anténny príjem cez DVBT. V prípade dostatočného pokrytia signálom z vysielačov z Česka (prevažne na Záhorí) sa dajú prijímať bezplatne stanice ako sú ČT1 ČT2, ČT4, ČT24, Nova, Nova Cinema, Prima Family, Prima Cool, Prima Love, Barandov, Šlágr TV a mnohé iné.

Vždy je nevyhnuté vykonať zameranie DVBT signálu.

ethernetV dnešnej technicky pokročilej dobe je už štandardom zavádzanie počítačovej siete a rozvodov TV do viacerých obytných miestností daného domu alebo bytu ( LAN a koaxiálny rozvod), prípade kabeláž pre alarm a kamerový systém. Tieto rozvody sú už absolútnou samozrejmosťou pre všetky realizované stavby.